Τρίτη 8 Νοεμβρίου 2011

Αγία Τριάδα - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 - 1

Ακόμη  μια  ήττα για  την  ομάδα  μας αφού  δεν κατάφερε να πάρει  τους  τρεις  βαθμούς απέναντι στην ομάδα της Αγίας Τριάδας!! Η  ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ  ήταν  μέτρια και  έμεινε  πίσω στο σκορ αφού στο 58' λεπτό η ομάδα της Αγίας Τριάδας  κατάφερε να προηγηθεί!!!
  Η απάντηση ήταν γρήγορη από την ομάδα μας αφού ο Βεκίλης Λευτ. με όμορφο πλασέ από την μικρή περιοχή ισοφάρισε σε 1-1 στο 68' λεπτό!! Η ομάδα μας έχασε πολλές ευκαιρίες να πάρει την νίκη αλλά η μπάλα τιμωρεί όταν δεν κάνεις γκολ τις ευκαιρίες που σου δίνονται!!!!!!! Και στο 82' λεπτό η ομάδα της Αγίας Τριάδας κατάφερε και πέτυχε το 2-1 και πήρε αυτή τους τρεις πολύτιμους βαθμούς!!!!!

ΣΥΝΘΕΣΗ : Καλογήρου , Ρήγας ( Χρήστου ) , Βεκίλης Λευτ. , Μπαμπάς , Τσαμπής (Τόλιας ) , Τσαούσης , Μπάρλος , Σύρος , Γιατζιτζόγλου , Κιούσης , Θεοχάρης .