Τρίτη 25 Οκτωβρίου 2011

4η αγων. : ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ - Πανδαυλειακός 1 - 2

Την πρώτη ήττα γνώρισε η ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ το απόγευμα της Κυριακής αφού δεν κατάφερε να νικήσει την ομάδα της Δαύλειας. Η ομάδα μας ξεκίνησε καλά τον αγώνα και είχε την ευκαιρία να προηγηθεί με τον Κιούση αλλά η πολύ καλά στημένη άμυνα της Δαύλειας το απέτρεψε!!!
  Ατύχες το αποτέλεσμα του Α' ημιχρόνου που έληξε 0-2 αφού το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο!!!!!!! Στο Β' ημίχρονο η ομάδα μας ανέβασε ρυθμούς και έφτασε στην μείωση του σκορ αλλά δεν κατάφερε να πάρει την νίκη!!!! Είχε την ευκαιρία όμως να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας  σε δύο πολύ καλές ευκαιρίες των  Χρήστου και  Λούλου αλλά ο πολύ καλός τερματοφύλακας των φιλοξενουμένων ήταν εκεί!!!!
  Κακή εμφάνιση για την ομάδα μας!!!

ΣΥΝΘΕΣΗ : Καλογήρου , Τόλιας , Μπαμπάς , Βεκίλης Λευτ. , Μπαρλάς ( 50' Χρήστου ) , Τσαούσης , Μπάρλος , Γιατζιτζόγλου ( 35' Αντωνιάδης ) , Θεοχάρης , Λούλος , Κιούσης .