Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2010

ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 4 - 1

Ακόμη μια ήττα για την ομάδα μας αφού δεν μπόρεσε να πάρει κάτι θετικό από το τελευταίο ματς για αυτήν την χρονιά! Αν και προηγήθηκε με ένα όμορφο μακρινό σουτ του Βαγγέλη Γούλα στο 10' λεπτό μετά δεν έκανε πολλές ευκαιρίες! Η ισοφάριση ήρθε πολύ γρήγορα στο 17΄λεπτό και πριν καλά - καλά  συνέλθει δέχτηκε στο 21΄λεπτό κι άλλο γκολ με το οποίο τελείωσε και το ημίχρονο 2-1. Στο δεύτερο μέρος κυριάρχησαν οι γηπεδούχοι και στο 52' λεπτό έκαναν το 3-1. Λιγοστές φάσεις για την ομάδα της ΝΙΚΗΣ  ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ. Στο 70' λεπτό μετά από λάθος στην άμυνα έγινε το  4-1 που ήταν και το τελικό σκορ.

ΣΥΝΘΕΣΗ : Αβραμίδης , Τόλιας , Αίσωπος , Κιούσης , Λούτσας , Μπάρλος , Γιατζιτζόγλου (24' Τσαούσης) , Γούλας , Λούλος , Χρήστου , Παναγιώτου (80' Κόκκινος ) .

Διακριθέντες : Γούλας , Λούλος , Λούτσας .